Kibővült a Vodafone Iroda szolgáltatás
2015. február 23.
A Vodafone Magyarország vállalati, valamint kormányzati ügyfelei számára virtuális alközponttal és interaktív hangmenü szolgáltatással (IVR) bővítette ki a 2014 őszén bevezetett Vodafone Iroda szolgáltatást, így számukra teljes körű telekommunikációs megoldást kínál.
Kibővült a Vodafone Iroda szolgáltatása. Király István, a Vodafone Magyarország vállalati szolgáltatások üzletágának vezérigazgató-helyettese kiemelte, hogy az új szolgáltatással a vezetékes számok megtartása mellett költözhet be a mobiltechnológia az irodákba, a vezeték nélküli világ által kínált minden előnnyel és kényelmi szolgáltatással. Mint mondta, a kibővült Vodafone Iroda szolgáltatás lehetővé teszi, hogy az ügyfelek a meglévő vezetékes telefonszámaik megtartásával valamennyi telekommunikációs szolgáltatást egy szerződéssel, egy szolgáltatótól, a Vodafone-tól vehessék igénybe, miközben a már ismert telefonszámaikra érkező hívások a megszokott módon kezelhetők maradnak.
További előny, hogy az ügyfél asztali telefonjai és mobil telefonjai egymást 0 Ft-os percdíjjal hívják. Természetesen fax fogadására is van lehetőség a megszokott vezetékes számon, azonban a költséghatékonyság jegyében e-mail formában.
A Vodafone alközponti szolgáltatása az ügyfél vezetékes és mobil központi számaira érkező hívások cégre szabott, professzionális kezelését látja el, az ügyfelet terhelő beruházás nélkül. Az ügyfél telephelyén alközpont nincsen, minden alközponti szolgáltatási funkció a Vodafone központi eszközein fut és a szolgáltató felügyelete alatt van.
A Vodafone alközponthoz tartozó mellékek az ügyfél igényei szerint nemcsak hagyományos mobil telefonok, hanem Vodafone asztali telefonok is lehetnek. A céges zárt csoportba tartozó telefonok egymást rövid hívószámon is hívhatják és bármely mellék közvetlenül is hívható.
Az alközponti szolgáltatás nemcsak fejlett híváskezeléssel, hanem interaktív hangmenüvel is rendelkezik – az ügyfél számára testreszabott módon. Az előfizető központi telefonszámára érkező hívásokat automata híváskezelő fogadja, hangbemondással. Az interaktív (vagy nyomógomb-választásos) hangmenü használatával a központi hívószámra egyidejűleg akár több egyidejű hívás is érkezhet, amelyek kezelése azonos időben történik. A beérkező hívásokról a rendszer hívásnaplót készít, amelyet az ügyfél internetes felületen ér el.
Kapcsolódó cikkek
- 2018-ig maradhatnak a magas eu-s roamingdíjak
- Mobilos azonosításban a jövő?
- Jelszó helyett a mobilos azonosításé a jövő?
- Samsung Galaxy A3 és A5 a Vodafone-nál
- Galaxy A3 és A5 a Vodafone kínálatában
- Mobilszolgáltatóban vásárolt többséget a BT
- Piacok és hálózatok integrációjára számít a Magyar Telekom vezérigazgatója
- Spotify riválison dolgozik az Apple
- Egyéni igények szerint alakítható csomagokkal újít a Telenor
- Az előfizetők állíthatják össze az új Telenor tarifacsomagokat