A tőkebevonás leghatékonyabb módszerei a KKV-AKADÉMIÁN
2015. január 27.
Több pénz és jobb feltételek várhatják 2015 első félévében a befektetést kereső vállalkozásokat, de a tudatos felkészülés továbbra is elengedhetetlen. A Piac és Profit következő rendezvényének fókuszában a tőkebefektetések állnak majd, ahol számos kérdésre választ kaphatnak a résztvevők.
Érdemes a vállalat új innovációira külön startup-vállalkozást indítani, mert befektetővonzó. A befektetők egyre szívesebben fordulnak a startupok felé, a startupok pedig nélkülük nem boldogulnak. Miért kedveli a tőke az új, innovatív, akár a világgazdaság színpadán is sikerekkel kecsegtető startup vállalkozásokat?
Magyarországon az utóbbi két évben (lehet, hogy a Jeremie programoknak köszönhetően) a kockázati tőkebefektetők érdeklődése erősen a startupok felé irányult. A stratégiai befektetők érdeklődése is megváltozott. És ha nem vagyunk startupok? Számíthatunk-e a befektetők figyelmére, s azt mivel érhetjük el? Hogyan tegyük startuppá a cégünkben keletkező innovációs tartalmazó fejlesztéseket?
Többek között ezekre a kérdésekre keresi a választ a Piac és Profit KKV-AKADÉMIA Befektető- és startupkereső című következő rendezvénye, mely február 5-én lesz.
Kapcsolódó cikkek
- Űrszonda járt az Okostelefon Akadémián
- 3D-s Braille-nyomtatót készített egy 13 éves fiú
- KKV-Akadémia: Énmárka, cégmárka
- Imagine Cup Academy: ontják a remek ötleteket a magyar diákok
- Hogyan lesz a jó ötletből sikersztori? – minden kiderül a startupokról az év első Okostelefon Akadémiáján
- Kkv-k exportösztönzése kormányzati segítséggel
- CES 2015 negyedik nap: az Apple vonzásában, autó sofőr nélkül, a zene nirvánája
- CES 2015 negyedik nap
- Első nap a CES-en – helyszíni beszámoló
- CES 2015 első nap: AppNation, autógyárak, techcégek, startupok és okostelefon tartozékok